Απονομές APS League 2018

Πότε:
Δε 14 Μάιος, 2018 @ 8:00 μμ
2018-05-14T20:00:00+03:00
2018-05-14T20:15:00+03:00
Πού:
Σχολή Μωραΐτη
Υμηττού
Ψυχικό 154 52
Ελλάδα

Σας προσκαλούμε τη Δευτέρα 14 Μαΐου, στις 20:00, στη Σχολή Μωραΐτη για την τελετή απονομών του APS League 2018.

Η ομάδα μπάσκετ ανδρών του ΣΑΣΜ κατέκτησε την 1η θέση, ενώ οι ομάδες ποδοσφαίρου και μπάσκετ γυναικών κατέκτησαν τη 2η θέση στα αντίστοιχα πρωταθλήματα. Φέτος, στο 3ο APS League, συμμετείχαν συνολικά 12 Σύλλογοι Αποφοίτων Ιδιωτικών Σχολείων.

Η Έλενα Τικταμπανίδη (’08) αναδείχθηκε 2η σκόρερ στο Πρωτάθλημα Μπάσκετ Γυναικών & ο Γιάννης Κασινάκης (’08) 3ος σκόρερ στο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου.

H παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαιτέρως.

 

BB65E6B0-E678-4D08-8F67-1F685704CE94 7507272E-892A-4563-9618-29696A270EE2 83A11B29-913A-4E66-8E94-DD6D13DE36EB

Ομάδα Μπάσκετ Ανδρών:

Μπερτσάτος Άγγελος (C) (’99), Βουσβούνης Αντώνης (’17), Γιάκος Μανώλης (’11), Δάμης Χρήστος (’06), Ζάγκας Αλέξανδρος (’88), Ηλιόπουλος Γιώργος (’05), Κάβουρας Χρήστος (’08), Κανδύλης Αλέξανδρος (’06), Καραμανής Νίκος (’99), Κουτσοποδιώτης Δημήτρης (’17), Κριτσέλης Ηρακλής (’84), Μαργέλλος Αντώνης (’08), Μαχαίρας Αλέξανδρος (’98), Μιγιώνης Βίκτωρας (’11), Μουχλίδης Δημήτρης (’09), Μπερτσάτος Γιάννης (’98) & Μπερτσάτος Κωνσταντίνος (’08), Παπαφωτίου Δημήτρης (’08), Περράκης Αντώνιος (’99) & Σουρλάγκας Θανάσης (’99)

Ομάδα Ποδοσφαίρου:

Μάρκου Παναγιώτης (C) (’05), Παπαδάτος Ηρακλής (’08), Αβράσογλου Νίκος (’82), Αργυρός Ανδρέας (’92), Βλαστάρης Λέανδρος (’08), Βουσβούνης Αντώνης (’17), Δάμης Δημήτρης, Δελιάδης Κωνσταντίνος (’02), Δημογέροντας Κωστής (’13), Διαμαντόπουλος Ηλίας (’07), Δράλλος Κώστας (’14), Δροσογιάννης Νίκος (’16), Θεοφανόπουλος Γιώργος (’09), Κανδύλης Αλέξανδρος (’06), Καρυώτης Αλέξης (’16), Κασινάκης Γιάννης (’08), Κερασίδης Ηλίας (’97), Covo Danny (’08), Κουτσοποδιώτης Δημήτρης (’17), Μαργέλλος Αντώνης (’08), Μαρινάκης Greg (’09), Μαρινάκης Mike (’07), Μαρινάκης Johnny (’15), Μεσσάλας Αλέξιος (’05), Μπακάκος Αγαμέμνων (’12), Μπαρούνας Νίκος (’14), Μπαρούνας Σωτήρης (’13), Νομικός Γιώργος (’13), Νομικός Νίκος (’08), Παναγιωτούρος Τάσος (’13), Σβυριάδης Κωνσταντίνος (’04), Τσουκαλάς Άγγελος (’96), Φραγκόπουλος Κωνσταντίνος (‘09), Χαραλαμπόπουλος Αναστάσης (’08) & Χριστόπουλος Νικόλας (’09)

Ομάδα Μπάσκετ Γυναικών:

Αναγνωστίδη Χριστίνα (’03), Γεωργουσοπούλου Ραλλού (’98), Ζερβού Άννα (’02), Καραμαλή Μαρίνα (’05), Κόη Άννα (’98), Παπαϊωάννου Ελένη (’11), Περράκη Ειρήνη (’06), Πρωτοπαππά Ιωάννα, Τικταμπανίδη Έλενα (’08) & Τικταμπανίδη Παυλίνα (’08)